درباره ...

سلام،

من محمد مهدی هاشمی نژاد هستم. بیشتر اوقات برنامه نویسی می‌کنم ولی بعضی مواقع کارهای دیگه ای هم مثل تدریس انجام میدم که اون هم بالاخره با کامپیوتر و برنامه نویسی سروکار داره. الان بیشتر با ASP.NET و #C کار میکنم ولی این دلیل نمیشه که خودم رو محدود به زبان برنامه نویسی خاصی بدونم و (بجز بیسیک) زبانهایی که باهشون برنامه نویسی کردم رو واقعا دوست دارم!

بعضی وقتها چیزهایی به ذهنم میرسه یا کارهایی انجام میدم که دوست دارم با بقیه به اشتراک بذارم، یکی از دلایلی که این سایت رو راه انداختم هم همین بود ولی بیشتر به خاطر این بود که احساس می‌کردم با وجود این همه سایت و وبلاگ به زبان فارسی، محتوایی که به فارسی در وب ایجاد میشه خیلی کمه و احساس کردم من هم به سهم خودم وظیفه دارم در تولید این محتوا مشارکت کنم. در کل هدف از این سایت نوشتن مطالب فنی هست، ولی تعجبی هم نداره اگر بعضی وقتها برای تنوع مطالب متنوع دیگه هم اینجا گذاشتم.

برای اینکه یکمی بیشتر در جریان حال و هوای سایت هم قرار بگیرید، بد نیست درباره خودم بیشتر توضیح بدم. من لیسانسم توی رشته نرم افزار و فوق لیسانسم هم توی رشته IT هست. عشق برنامه نویسی رو از 11 سالگی داشتم (در اون دوران اوج هنرم چاپ عدد 1 تا 100 بود) و اولین برنامه واقعی رو 13 سالگی با فاکس پرو نوشتم. بعد از اون انواع اقسام برنامه نویسی رو از سطح پایین تا سطح بالا، از پردازش تصویر تا داده کاوی، از برنامه تحت ویندوز و لینوکس تا برنامه تحت وب و ... تجربه کردم و از تک تک تجربیاتم لذت بردم. همیشه هم دنبال یادگیری چیزهای جدید هستم و اصلا دوست ندارم خودم رو محدود به چیزهایی که میدونم بکنم.

اگر چیز خاصی به فکرتون میرسه که دوست دارید درباره اون مطلب بنویسم، از اینجا میتونید با من در میون بذارید. خوشحال میشم نظرات بقیه رو هم درباره سایت و یا هر مطلب دیگه ای ببینم. سعی می‌کنم هیچ وقت، هیچ پیامی رو بی‌جواب نذارم.

--مهدی هاشمی‌نژاد